Kliknij tutaj, aby skorzystać z naszej strony z lepszym stopniem dostępności, np. z czytnikiem ekranowym
 

Informacje dotyczące zwrotów i bezpieczeństwa

Informacje dotyczące zwrotów i bezpieczeństwa.
Aktualne na dzień

Next wycofuje ze sprzedaży lustro Oakley ze względu na potencjalny problem związany z jego konstrukcją, który mógłby powodować ryzyko upadku produktu.


LUSTRO 688055 OAKLEY.
Prosimy o „skontaktowanie się z nami” w celu zorganizowania pełnego zwrotu pieniędzy. Jeśli którykolwiek z tych przedmiotów został podarowany w prezencie, poproś odbiorcę o bezpieczne pozbycie się przedmiotu. Przepraszamy, że Cię rozczarowaliśmy i naraziliśmy na niedogodności.
Next wycofuje z obrotu koszule nocne Lipsy z powodu problemu z tkaniną, która nie spełnia naszych surowych norm bezpieczeństwa.

P20-764 - DRAMA QUEEN - DŻERSEJOWA KOSZULA NOCNA LIPSY 
P20-765 - CZARNA SLEEP SQUAD - DŻERSEJOWA KOSZULA NOCNA LIPSY 
R56-243 - I WOKE UP LIKE THIS - DŻERSEJOWA KOSZULA NOCNA LIPSY 

.

Niestety okazało się, że istnieje problem z tkaniną, która nie spełnia wymaganych wymagań dotyczących palności.

Ponieważ koszule nocne nie spełniają naszych surowych norm, wycofujemy je z obrotu i prosimy o „skontaktowanie się z nami” w celu zorganizowania pełnego zwrotu pieniędzy. Prosimy o wyrzucenie produktu i nieużywanie go.

Jeśli przedmiot ten został podarowany jako prezent, poproś odbiorcę o wyrzucenie go i nieużywanie.

Przepraszamy, że Cię rozczarowaliśmy i naraziliśmy na niedogodności.
Next wycofuje z obrotu zestawów poszewek na kołdrę i poduszki Kids Magical Woodland (332567 - różowy i 215341 - morski) ze względu na potencjalny problem z wykończeniem .

Niestety okazało się, że istnieje potencjalny problem z odrywaniem się obszycia pościeli, co może stać się zagrożeniem dla dzieci podczas użytkowania bez nadzoru.

Ponieważ zestawy poszewek na kołdrę i poszewki na poduszkę Magical Woodland nie spełniają naszych ścisłych specyfikacji technicznych, postanowiliśmy wycofywać je z obrotu. Prosimy o wyrzucenie przedmiotu i nieużywanie go.

Prosimy o „skontaktowanie się z nami” w celu zorganizowania pełnego zwrotu pieniędzy. Jeśli którykolwiek z tych przedmiotów został podarowany w prezencie, poproś odbiorcę o bezpieczne pozbycie się przedmiotu.

Przepraszamy, że Cię rozczarowaliśmy i naraziliśmy na niedogodności.
Potwierdź zmianę kraju

Czy na pewno chcesz przejść na inną stronę?

Po opuszczeniu tej strony
zawartość koszyka zostanie usunięta.

Anuluj
Wczytywanie...

Brak ostatnio przeglądanych artykułów Artykuły pojawiają się w tym miejscu po ich wyświetleniu Możesz wybrać zdjecia, aby ponownie przejrzeć artykuły.

Ups, coś poszło nie tak! Prosimy spróbować ponownie